ضرورت آمادگی دستگاه ها جهت تامین سوخت نیروگاه های خراسان رضوی

به گزارش وبلاگ سفر به کانادا، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: نیروگاه های استان و همچنین کارخانه ها باید آمادگی کامل جهت ذخیره سازی 100 درصدی سوخت مایع داشته و سوخت دوم را در شرایط اضطرار جایگرین کنند و اقدامات لازم نسبت به دوگانه سوز کردن مشعل موتورخانه ها و نانوایی ها صورت پذیرد.

ضرورت آمادگی دستگاه ها جهت تامین سوخت نیروگاه های خراسان رضوی

سیدکمال الدین میرجعفریان صبح امروز در نشست تامین سوخت مصرفی نیروگاه های استان بر ضرورت آمادگی کامل دستگاه های متولی جهت تأمین سوخت نیروگاه های استان در فصل زمستان تأکید کرد و گفت: برای تحقق این هدف هماهنگی و برنامه ریزی لازم جهت تأمین انرژی مورد نیاز استان با استفاده از تمام ظرفیت ها، فرصت ها و همچنین نظارت دقیق بر مصرف سوخت و انرژی لازم است.

وی همچنین تهیه بسته اطلاع رسانی جهت بهینه سازی مصرف گاز با هدف فرهنگ سازی و پخش از طریق صدا و سیما را خواستار شد و اضافه کرد: دوگانه سوز کردن مشعل موتورخانه ها و نانوایی ها و پیگیری های لازم در این خصوص اهمیت دارد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی شرح داد: نیروگاه های استان و همچنین کارخانه ها باید آمادگی کامل جهت ذخیره سازی صددرصدی سوخت مایع داشته و سوخت دوم را در شرایط اضطرار جایگرین کنند و اقدامات لازم نسبت به دوگانه سوز کردن مشعل موتورخانه ها و نانوایی ها صورت پذیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، میرجعفریان با یادآوری اهمیت ذخیره سازی گاز از مبدا پارچین و بجنورد بر تامین سوخت پایدار استان و ضرورت پیگیری این موضوع از طریق شرکت انتقال گاز منطقه چهار و شرکت گاز استان تاکید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرورت آمادگی دستگاه ها جهت تامین سوخت نیروگاه های خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت آمادگی دستگاه ها جهت تامین سوخت نیروگاه های خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید