شکایت 1.3 میلیارد دلاری از وکیل ترامپ

به گزارش وبلاگ سفر به کانادا، رودی جولیانی، وکیل شخصی رئیس جمهوری سابق آمریکا با یک شکایت 1.3 میلیارد دلاری در خصوص ادعاهای غلط درباره تقلب آرای گسترده در انتخابات ریاست جمهوری 2020 روبرو شده است.

شکایت 1.3 میلیارد دلاری از وکیل ترامپ

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد، شرکت سیستم های رای گیری دومینیون روز دوشنبه یک شکواییه تهمت و افترا علیه جولیانی تنظیم کرد. او پیشتر ادعاهای اثبات نشده ای درباره همدستی این شرکت در توطئه برای تغییر آرای ترامپ به نفع جو بایدن، رئیس جمهوری جدید آمریکا در 2020 مطرح نموده بود.

این شکایت در دادگاه منطقه ای فدرال در واشنگتن تنظیم شده و جولیانی به طرح ادعاهای کاملا غلط درباره این شرکت در بخشی از کمپین اطلاعات نادرست آنلاین متهم شده است. این شرکت به عنوان خسارت خواهان دریافت بیش از یک میلیارد و 300 میلیون دلار شده است.

این شرکت پیشتر همچنین یک شکایت تهمت و افترا برای دریافت خسارت 1.3 میلیارد دلاری علیه سیدنی پاول، وکیل سابق دونالد ترامپ تنظیم کرد که بارها ادعاهایی در رابطه با مشارکت آن در توطئه تقلب انتخاباتی مطرح نموده بود. وکیل شرکت دومینیون در مصاحبه با نیویورک تایمز تاکید نمود که در آینده تعداد دیگری شکایت ارائه خواهد شد.

توماس ای. کلر، وکیل دومینیون گفت: شکایت های دیگری در راه است. اشخاص دیگری هم بوده اند که دروغ ها و تهمت های بزرگی علیه دومینیون بیان نموده اند، اما چهره هایی در میان رسانه ها هم بوده اند که آنها را تقویت نموده اند. حتی ممکن است از شخص ترامپ هم شکایت گردد. ما شکایت از هیچکس را بعید نمی دانیم. در واقع این شکایت علیه وکیل این رئیس جمهور سابق، یک گام ما را به این رئیس جمهور سابق و درک اینکه نقش او چه بود و نبود نزدیک تر می نماید.

منبع: ایران آنلاین

به "شکایت 1.3 میلیارد دلاری از وکیل ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت 1.3 میلیارد دلاری از وکیل ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید